fbpx

REFERENCJE

CO MÓWIĄ UCZESTNICY O WARSZTATACH

Małgorzata Kulis

Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska

Bardzo świadomie polecam współpracę z Anią Godlewską. Ania prowadziła dla nas kompleksowy projekt „Zarządzanie przez wartości”, który obejmował kadrę Zarządzająca oraz wszystkich Satoshily Managerów posiadających własne zespoły.

Rozmawialiśmy o istocie misji firmy angażującej pracowników do świadomego aktywnego uczestniczenia w codziennym życiu firmy, o stworzeniu takich warunków pracy, w których transparentna komunikacja, informacja zwrotna, świadome zarządzanie konfliktem, otwartość na drugiego człowieka i jego punkt widzenia jest ponad podziałami.

Program wpłynął bardzo pozytywnie na wiele obszarów funkcjonowania naszej firmy. Nasi managerowie zwiększyli świadomość swojej roli i stali się bardziej angażującymi liderami. Liderami, budującymi swoje zespoły skupiając je wokół wspólnego celu, w oparciu o zaufanie, dzięki temu zwiększyła się również efektywność pracy zespołowej, co widoczne jest wynikach, jakie osiągamy, jako firma. Zdecydowanie udział w programie wyzwolił w uczestnikach otwartość na rozmowę o trudnych sprawach i udzielanie sobie wzajemnie konstruktywnego feedback U. W trakcie całego procesu nasza Firma przychodziła trudne transformujący zmianę, a Ania elastycznie dostosowywał zawartość projektu do naszych potrzeb. W okres pandemi koronawirusa wyszliśmy dużo silniejsi i świadomi, co pozwoliło nam bardzo łagodnie i elastycznie wprowadzić zarządzanie kryzysowe. Nasi ludzie byli gotowi pracować inaczej.

Dla mnie samej udział w programie był czasem głębokiej refleksji i zrozumienia gdzie jestem obecnie, a co jeszcze przede mną. Zdałam sobie sprawę, jak ważna jest codzienna uważność na swoje działania, na własny life balance i sygnały, jakie wysyłam innym, bo ma to ogromny wpływ na budowanie atmosfery zaufania w całej firmie.

Anna Godlewska jest świetną, bardzo energetyczną kobietą, osobą godną zaufania, wnikliwie diagnozującą problem, inspirującą do działania. Nie tylko, jako Lider, ale przede wszystkim jako człowiek, dziś dużo bardziej świadoma swoich mocnych i słabszych stron, polecam współpracę z Anią. Naprawdę warto, sami sprawdźcie!

Tomasz Gładkowski

Prezes Eversys Sp.z o.o.

Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z Panią Anną Godlewską. 

Podjęliśmy wspólne działania w kwietniu 2018 roku i działaliśmy wspólnie przez ponad 1,5 roku. Program przygotowany przez Panią Annę miał na celu wzmocnienie naszej firmy poprzez wdrożenie zarządzania przez wartości, świadome budowanie efektywnych zespołów, indywidualny rozwój pracowników oraz przygotowanie firmy na różnego rodzaju wyzwania.  

Przeprowadzony projekt „Zarządzania przez Wartości” zawierał min. cykl 20 warsztatów „Moc Efektywnego Zespołu” oraz indywidualne spotkania dla większości naszych pracowników. 

Osobiście korzystając ze spotkań indywidualnych otrzymałem ogromne wsparcie w poszerzeniu perspektywy swoich działań w firmie, rozwinąłem umiejętności managerskie, mam bardziej przejrzysty obraz samego siebie i wiem co jeszcze chcę zmieniać, aby budować wyróżniającą się firmę na rynku w moim sektorze. 

Cały program wpłynął na zmianę w wielu obszarach min. za zmianę postaw i podejścia uczestników do postrzegania firmy, zwiększył świadomość swojej roli u pracowników oraz  zaobserwowałem wzrost zaangażowania w realizację celów firmy. Uczestnicy zaczęli przykładać większą wagę do wspólnego działania, a w razie konieczności potrafią odsunąć na bok własne potrzeby i pracować dla dobra całego zespołu. Dzięki temu cele firmy możemy osiągać szybciej i efektywniej, a współpracownicy darzą się większym zaufaniem, otwarcie dzielą się informacją i wiedzą, a także biorą odpowiedzialność za siebie, jak i innych członków zespołu.

Pani Anna przygotowała i poprowadziła cały projekt z dużą dbałością i starannością zarówno o cele organizacji, jak i indywidualne. Wykazała się profesjonalizmem, kreatywnością i elastycznością, zbudowała bardzo dobre relacje z uczestnikami, oparte na zaufaniu oraz otwartości na indywidualność cechującą każdą z osób.

W mojej opinii cały program był przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i otworzył nowe perspektywy poznawcze dla nas wszystkich.

Zdecydowanie współpraca z Panią Anną przyczyniła się do wzmocnienia naszej firmy.

Łukasz Pietrowski

Fraud & Risk Delivery Practice Lead for Poland
SAS Institute Warszawa

Przed programem coachingowym postawiłem cel zdobycia informacji o narzędziach i metodach budowania zaangażowania w zespole. Trening rozpocząłem w trudnym dla mnie momencie transformacji zawodowej z wieloma dylematami na horyzoncie. Dzisiaj mogę szczerze powiedzieć, że nie tylko jestem bogatszy o praktyczną wiedzę, ale również dzięki przenikliwym i celowym pytaniom stawianym przez Annę odkryłem co leży u źródeł wyzwań,  z którymi się spotykam. Krok po kroku przekonywałem się do kontrowersyjnego początkowo dla mnie faktu, że lider musi w pierwszej kolejności zadbać o siebie, o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Kolejny aspekt to przemyślane angażowanie współpracowników.  W pamięci została mi myśl: „angażuj abyś nie musiał motywować”, która wraz z bardzo praktyczną metodą 4Q&Check pozwalają w szybki sposób kształtować nawyki angażującego lidera. Anna podczas spotkań prowokuje do poszukiwania rozwiązań i wartości, które liczą się w życiu. Niesamowite jest to, że nie stawia granicy między wyzwaniami zawodowymi i prywatnymi, ale analizuje je jako całość i ma to głęboki sens. Wykorzystuje przy tym swoje własne bogate doświadczenia co sprawia, że jej podpowiedzi i obserwacje są bardzo cenne. Dzięki naszym spotkaniom zadałem sobie pytania, których sam pewnie bym sobie nie zadał i widzę, że szukanie odpowiedzi na nie zmienia moje nastawienie do życia.  

Mogę szczerze polecić coaching z Anią każdemu kto chce naprawdę dowiedzieć się czegoś o sobie i dostać porcję bardzo przydatnej wiedzy w miłej atmosferze. Szczególnie polecam tym, którzy są przeładowani pracą i szukają sposobu aby to zmienić. Z Anną możecie wspólnie poszukać sposobu na szczęśliwe życie.

Ilona Ochęduszko

Director of Account Management
Carefleet SA / Credit Agricole Group

Ania to profesjonalny coach, który zapewnia doskonałą atmosferę, realizuje założenia i cele swoich uczestników poprzez aktywne ich wspieranie, umiejętne prowadzenie sesji. Ania jest zawsze przygotowana do spotkań, w swoich działaniach jest elastyczna, a każda sesja przynosi oczekiwane rezultaty. Często proponuje dodatkowe aktywności, poza programem, aby uczestnik osiągał jak najlepsze efekty wspólnej pracy. Polecam!

Robert Niebrzydowski

Member of the Board
Service & Development Director
Eversis Sp. z o.o./ poprzednio Outsourcing Partner Sp. z o.o.

Półroczny coaching pozwolił mi się rozwinąć zawodowo, lepiej wykorzystywać swoje umiejętności i mojego zespołu, a tym samym osiągnąć sukces zawodowy. Dziękuję Ci. Polecam coaching z Anną. To nie było łatwe, ale warto!

Mirek Kaźmierowski

Channel Manager
Lexmark International Polska Sp. z o.o.
Zanim poznałam Anię moje życie przebiegało zupełnie bez mojej kontroli. Nie byłem pewny siebie, wydawało mi się że ludzie, których spotykam, są lepsi ode mnie, a moja kariera wynikają tylko z ciężkiej pracy. Teraz już wiem że to nie prawda.
 
Ania dała mi kopa i możliwość lepszego poznania samego siebie i otaczającego świata. Zacząłem planować swoje życie prywatne i zawodowe. Dzięki Ani osiągnąłem swoje cele, a nawet je przekroczyłem. Moje życie zmieniło się całkowicie. Jestem pewny siebie, lubię ludzi, lubię swoją pracę, planuje osiągnąć niezależność finansową w krótkim czasie, dbam o swój rozwój, przeczytałem mnóstwo książek, regularnie ćwiczę (z czym zawsze miałam problem). Znacznie poprawiałem swoją inteligencję emocjonalną. Zrozumiałam procesy, które zachodzą wokół mnie i wiem jak z nich korzystać. A to wszystko zaczęło się od spotkań z Anią. Miałem również okazję brać udział w coachingu grupowym swojego zespołu. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Ani oraz jej umiejętności radzenia sobie z różnymi osobowościami. Ania pomogła nam nie tylko stworzyć prawdziwy, efektywny zespół, ale również zainspirowała większość osób, tak jak mnie, do własnego rozwoju. Spotkania organizowane przez Anię były bardzo ciekawe i inspirujące.
 
Nie mogłem się doczekać kolejnego spotkania.
Polecam więc każdemu coaching organizowany przez Anię Godlewską. Na pewno się nie zawiedziecie, a Ania pomoże wam osiągnąć kontrolę nad waszą pracą i życiem, a także osiągniecie wyznaczone przez was cele.

Beata Grzemska

Prezes

Agencja PUNKTT

Polecam uwadze panią Annę Godlewską jako coacha i szkoleniowca prowadzącego sesje i warsztaty dla managerów, zarządów firm jak i spotkania indywidualne. Przez 9 miesięcy prowadziła dla naszego zespołu program rozwoju kompetencji managerskich „Autentyczny Lider. 

Pani Anna wyróżnia się praktycznym podejściem do potrzeb swojego klienta, łącząc wiedzę teoretyczną i praktyczną z potrzebami firmy. Potrafi trafnie, za pomocą wielu uznanych narzędzi i swojego własnego doświadczenia, jak i rozwoju, pomóc wzrastać poszczególnym osobom, co przekłada się na rozwój całej organizacji. Jej otwartość i zaangażowanie wpływają na pozytywną atmosferę, a wiedza merytoryczna jest oceniana na najwyższym poziomie. Polecam panią Annę jako osobę rzetelną i profesjonalną. Uważność, empatia i świadome życie to jej znak rozpoznawczy.

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Inspiruję do zmiany, więc spodziewaj się ciekawych rzeczy, które sama na sobie praktykuję, odkrywam i mnie samą uruchamiają do utrzymania się w mojej drodze do spełnionego życia. 

.