WYKONAJ TEST
MINDSONAR®

Poznaj swój styl myślenia i strategie działania.

TEST MINDSONAR® jest doskonałym narzędziem psychometrycznym, które bada Twoje style myślenia, wartości i ich hierarchię, czyli sposób myślenia. 

Zwiększ swoją szansę na osiągnięcie sukcesu w życiu osobistym i zawodowym, poznaj jakie strategie myślenia wybierasz.

PastedGraphic-1

MindSonar® zmierzy jak myślisz w konkretnej sytuacji. Zakłada, że możesz myśleć inaczej w różnych sytuacjach. Nie będziesz więc „wkładany do pudełka” lub „przypięty do typu”.

MindSonar® nie zakłada, że dany styl myślenia jest dobry czy zły. MindSonar® zakłada, że każdy styl myślenia ma swój czas i miejsce, w którym może być użyteczny.

Sprawdź, które wzorce myślowe są użyteczne dla Ciebie i Twojej firmy. Stań się świadomym kreatorem swojej rzeczywistości!

Sprawdź, czy test MindSonar® jest dla Ciebie:

Chcesz osiągać swoje cele, marzenia bazując na swoich mocnych stronach i wybierać to, co motywuje cię najbardziej do działania?

Chcesz zwiększyć swoją świadomość i używać swoich stylów myślenia w efektywny sposób,
adekwatnie do sytuacji?

Chcesz rozwikłać zagadkę, skąd pojawia się spadek motywacji, dlaczego pojawiają się kolejne
problemy?

Chcesz mieć jasność co do obszarów rozwojowych, którymi warto się zająć, abyś mógł cieszyć się
codziennością, bez zbędnego stresu?

Kwestionariusz MindSonar®, został poddany pomiarom rzetelności
i trafności na próbie badawczej N=1220 osób narodowości polskiej.
Badania przeprowadzono w latach 2013-2015.

MindSonar® wspiera:

Wykonaj TEST MndSonar® i dowiedz się, jaki wybierasz sposób myślenia w odniesieniu do danego kontekstu, w danej sytuacji.

MindSonar dostarczy Ci rzetelnej informacji o kryteriach, uznawanych wartościach i stylach myślenia. Możesz z nim pracować sprawniej i skuteczniej.

Teraz Twój ruch

ustal kontekst badania

dokonaj płatności

otrzymasz dostęp do platformy Mindsonar

wypełnij Mindsonar

zapoznaj się z raportem

spotkajmy się na sesję interpretacyjną

rozpocznij wykorzystanie w praktyce wniosków z badania

Umów się na sesję interpretacyjną, aby zrozumieć KIM jesteś, CO Cię motywuje i napędza w życiu, jakie masz WARTOŚCI i mocne strony. Jak możesz wykorzystać swój ukryty potencjał, ujawnić swoje talenty i świadomie korzystać z tego co już wiesz i umiesz.

Jako certyfikowany konsultant testu MindSonar® pomogę ci odczytać z Twojego profilu, które strategie myślenia cię wspierają, a które warto zmienić i dostosować do tego dokąd zmierzasz. Bazując na swoim pond 20 letnim doświadczeniu w pracy z ludźmi, na spotkaniu pomogę ci poodkrywać Twoje ukryte zasoby, lepiej zrozumieć siebie i wykorzystać w życiu, to co już masz w sobie. Doskonałym domknięciem spotkania będzie Twoje poczucie jasności dalszego kierunku działania i zintegrowanie swoich wartości z celami jakie sobie stawiasz, a wisienką na torcie będzie nabieranie „wiatru w żagle”, aby tworzyć życie jakiego pragniesz.

Zapraszam na spotkanie z Twoją autentyczną wersją siebie!