fbpx

Razem współpracując przygotujemy rozwiązanie szyte na miarę Twojej firmy.

Bez względu w jakim miejscu rozwoju jesteś mogę przygotować program rozwojowy dla: 

 • Managera który zaczyna
 • Doświadczonego managera i jego zespołu
 • Przedsiębiorcy, który rozwija swoją firmę 
 • Specjalisty chcącego zadbać o swój rozwój w holistycznym ujęciu,

 

Zbadam potrzeby oraz wyzwania, z jakimi teraz mierzycie się, aby program warsztatu odpowiadał aktualnym Waszym potrzebom i kierunkowi w jakim zmierza Twoja organizacja.

Jak mogę Ci pomóc?

Proponuję współpracę w różnych formach.
W zależności od Twoich potrzeb dobierzemy
formę o odpowiedniej intensywności,
czasie trwania oraz sposobie realizacji.

Warsztaty Rozwojowe

Przygotuję dla Ciebie i Twojego zespołu dedykowane warsztaty oparte na aktualnej sytuacji w jakiej znajduje się Twój zespół i Twoja firma.

Napisz do mnie jeśli:

 • czujesz, że w zespole każdy “sobie rzepkę skrobie”
 • potrzebujesz połączyć talenty swojego zespołu, aby działali sprawniej i skuteczniej
 • zauważasz spadek energii i brak zaangażowania
 • czujesz, że brakuje zaufania w zespole
 • konflikty są na porządku dziennym, ale nie wnoszą niczego konstruktywnego
 • wiesz, że stać Twój zespół na więcej
 • chcesz mieć zgrany i skuteczny zespół

Business Coaching

Spotkania indywidualne bazują przede wszystkim na moim 20 letnim doświadczeniu

Pracuję z ludźmi, jako manager, coach, trener i hipnoterapeutka. 

Łączę różne metody pracy, aby skuteczność spotkań rozwojowych była na najwyższym poziomie

Pracuję holistycznie, dokonując diagnozy całości Ciebie, z każdego obszaru Twojego życia, aby określić dźwignię, która uruchomi pożądaną zmianę tam gdzie ona jest najbardziej potrzebna.

Sesje prowadzę w formie online lub bezpośrednio u klienta.

Potrzebujesz czegoś innego?

poszukamy innego pasującego rozwiązania.

Sprawdź co mówią o mnie moi klienci

Anna Filipczak Dyrektor Generalny Grupa Muligo Sp. z o.o.

Każda współpraca jest wyjątkowa, a efekty lepsze, niż pierwotnie zakladasz i pozostają już z Tobą na długo. Ania to wszechstronny i doświadczony trener, niezwykle ciepła osoba, pełna empatii i wręcz magicznej energii🤩⭐Inspiruje do życia w pełni i prawdziwie ♥️ W 2021 roku współpracowałam z Anią w 3 projektach:
1. Bo liczysz się TY -warsztaty dla zespołu MultiGo💯👌
2. Warsztat rozwojowy dla kadry menadżerskiej MultiGo🥇💪
3. Indywidualna sesja rozwojowa🍀❤️🍀

Tatiana Galińska Mentor, Coach, Influencer LinkedIn

Oprócz współpracy na polu biznesowym, łączy mnie z Anią wyjątkowa więź. Mamy podobne historie, doświadczenia i wspieramy innych. Siebie wzajemnie też. Ciepło i zaangażowanie, które ma w sobie Ania jest bezcenne. To ona pokazała mi głęboką pracę z podświadomością i poczułam działanie hipnozy terapeutycznej. Polecam taką pracę, każdej osobie gotowej do zerwania starych podświadomych programów.

Katarzyna Rymaszewska Ambasador zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami

Ania jest ciepłą i bardzo miłą osobą, na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Jeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się na konsultację z Anią. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Anię, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu. Dziękuję za te piękne medytacje i czwartkowe Live. Jesteś niezwykła w tym co robisz.

Barbara Kofin CFO, Grupa CZH S.A,

Gorąco polecam współpracę z Anną. Ania to Coach przez duże C. Jej ogromna wiedza i doświadczenie pomagają wzrastać, rozwijać się, rozumieć siebie i innych. Udział w jej mini warsztatach za każdym razem dostarcza mi nowych narzędzi w procesie rozwoju. Dodatkowo jej ciepła i niezwykła osobowość pozwala czuć się dobrze, bezpiecznie, radośnie. Aniu dziękuję, że się dzielisz.

Joanna Sochacka Grupa Impel S.A.

Praca z Anią to bardzo efektywnie spędzony czas. Ania jest bardzo doświadczoną trenerką oraz ciepłą i empatyczną osobą, która w bardzo trafny (i jaki szybkI!) sposób potrafi wskazać obszary do rozwoju. Nasze spotkanie i jej wskazówki, na pewno długo zostaną w mojej głowie. 🙂

Inga Safader Powrożnik PR-owiec

Praca z Anią szczególnie podczas sesji z podświadomością dały mi wartość jakiej się nie spodziewałam. To przerasta oczekiwania, a w życiu dzieją się cuda!:) Ani energia wspiera i rozwija, a przestrzeń jaką daje w trakcie pracy jest bezcenna. Pracowałam wcześniej z Coachami, gdyż uważam to za podstawę rozwoju przedsiębiorcy. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia coachingowego by podnieść swoją efektywność, ale przede wszystkim by pracować bardziej w zgodzie ze sobą i z odwagą iść nie zawsze utartymi ścieżkami 🙂

Tomasz Babral Manager Volvo Trucks Polska

Powiem krótko, Ania nie przychodzi zrobić szkolenie, ani prowadzić szkolenie... Ania po prostu buduje efektywne zespoły, których jest częścią 🙂 To jeden z nielicznych trenerów, z którym mam stały kontakt po zakończonym cyklu spotkań i wiem , że zawsze mogę zadzwonić i skonsultować dane zagadnienie 🙂

Joanna Bandowska Kierownik w branży budowlanej

Ania Godlewską poznałam całkiem niedawno poprzez Linkedin, była otwarta i gotowa mi pomóc. Pamiętam ten moment w którym wpłynęła na moją zmianę w życiu, zmianę mojego myślenia, mówiąc: bądź autentyczna, bądź sobą i wierz w siebie to co ciebie tworzy, to co jest twoim potencjałem i trafiła w sedno, poruszyła mną tak mocno że zmieniłam swoje życie, szczególnie to zawodowe, a było tak źle. Wiara w siebie, poczucie wartości , swojego szczęścia i w końcu to odkrycie, że to odważne podejście, nic nie musze. Poczułam siebie i jestem autentyczna i prawdziwa tylko dla siebie i nikomu nie musze niczego udowadniać, to jak wyzwolenie. A reszta sama przyszła, totalna zmiana zawodowa, poczucie swojej wartości i spokoju w życiu prywatnym i nie tylko to, po prostu przyszło samo. należy tylko w to uwierzyć, że można być sobą i czuć to dogłębnie, Tak zmieniła mnie Ania.

Katarzyna Michno Profesjonalny fotograf life & business

Dzięki Ani, uspokoiłam się wewnętrznie… Podczas sesji prowadzonych przez Anię, odkrywałam ponownie siebie. Zrozumiałam, że gdzieś tam wewnątrz mnie jest cudowna Istotka, małe dziecko….które trzeba kochać, szanować, słuchać…o które trzeba dbać. Ania przypomniała mi jak ważna jest wdzięczność, dzięki której kreujemy rzeczywistość. Jej cudowny głos, pięknie dopełnia całość…Polecam wszystkim!

Katarzyna Melon Dyrektor Sprzedaży

Program prowadzony dla całej naszej firmy przez Annę Godlewską pomógł nam w najtrudniejszych momentach. Zespoił zespół poprzez wspólną pracę, zrozumienie i docenienie wkładu każdej osoby, a szczególnie przez wypracowanie i nazwanie wartości, którymi się kierujemy na co dzień. Mnie osobiście praca coachingowa z Anią bardzo wzmocniła poprzez budowanie samoświadomości, poznania samej siebie - swoich mocnych i słabych stron. Dała mi wiarę w siebie i swoje możliwości. Dziękuję Ci, Aniu, za ogromne wsparcie, za Twoje ciepło, naturalność, wrażliwość i wgląd!

Oliwia Snopek Specjalista ds. HR, Rekruter

Wspólna praca pomogła mi przede wszystkim w poradzeniu sobie z żalem i złością, którą miałam do mojego taty, pomimo tego, że nadal irytuje się w niektórych sytuacjach, to nie patrzę już na niego z perspektywy zranionego dziecka, potrafię go zrozumieć i spojrzeć na niego również jak na dziecko, które kiedyś było zranione, ta sesja szczególnie zapadła mi w pamięć, ponieważ uwolniła mnie od głębokiego smutku związanego z moim dzieciństwem i relacją z tatą. Po sesjach odczułam też większy spokój i motywację, czułam się pewniej i miałam więcej energii. Myślę, że sesje otworzyły mnie również na to co nowe i dały mi odwagę, żeby tego próbować.

Dorota Ptak Coach,Trener, Hipnoterapeuta

Pracując z Anią możesz liczyć na nietuzinkową kombinację umiejętności i doświadczenia, wyjątkową intuicję, empatię i niesamowitą energię, która przyciąga jak magnes. Ania świetnie czuje, widzi i nazywa to, co ukryte pod powierzchnią a zabiera wewnętrzną wolność, skuteczność i dobre samopoczucie. Dostrzega ograniczające schematy, przekonania i pomaga się z nich uwolnić, aby działać w pełni potencjału. Ten potencjał widzi w każdym i zależy jej, aby każdy mógł poznać smak sukcesu. Dokładnie wie kiedy „docisnąć” i postawić wyzwanie a kiedy „pogłaskać” i dać pełne wsparcie - fascynuje ją człowiek, jego rozwój i dobrostan. Zawsze obecna, autentyczna i zaangażowana. Widziałam Anię w akcji 🙂 i bardzo polecam współpracę z nią: wyprowadza z chaosu, przywraca spójność i poczucie sprawczości.

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Inspiruję do zmiany, więc spodziewaj się ciekawych rzeczy, które sama na sobie praktykuję, odkrywam i mnie samą uruchamiają do utrzymania się w mojej drodze do spełnionego życia.