O mnie

Wybierając pracę jako coach i trener 15 lat temu, nie miałam pojęcia jak celny to był wybór i w pełni spójny z tym co w duszy mi gra. 

Współpracuję zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami, managerami i ich zespołami. 

Z organizacjami działam, jako trener, który wspiera managerów w pełnieniu ich roli, w radzeniu sobie z wyzwaniami i ograniczeniami, a także towarzyszy im w budowaniu skutecznych zespołów. Jako coach rozwijam kompetencje managerskie i wzmacniam komunikację w organizacji.

Łączę ludzi, projekty i informacje, aby firmy mogły skutecznie realizować swoje cele biznesowe. Jednocześnie cały czas jestem w drodze do samej siebie. Nadal uczę się akceptacji tego co jest oraz jakim jest, bez potrzeby oceniania i zaufania do siebie. 

Najtrudniej było mi pokochać samą siebie i dać sobie pozwolenie na bycie niedoskonałą. 

Przeszłam najtrudniejszą i najdłuższą drogę jaką mamy do przejścia w swoim życiu, a mianowicie z głowy do serca. Teraz kontynuuję swój proces i dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą, energią. 

Doświadczyłam na sobie wielu trudności życiowych, upadałam i podnosiłam się, otrzepywałam kurz z kolan i poprawiałam koronę wiele razy. 

Jako coach i hipnoteraputka pracuję z podświadomością pomagając moim klientom uwolnić się od blokad i ograniczeń. Aby mogli cieszyć się wolnością wewnętrzną, spokojem i mieć radość ze swojego życia.

Moi klienci i uczestnicy programów rozwojowych namawiali mnie, abym zaczęła robić coś dla tych, którzy pracują poza korporacjami. Prosili o codzienne inspiracje, ponieważ moje wskazówki dodawały im energii i utrzymywały w podążaniu przez nich obraną drogą.

Projekt na FB Spełnione Życie jest właśnie odpowiedzią na ich prośby. Moi uczestnicy zainspirowali mnie, a ja stworzyłam przestrzeń, która przede wszystkim koncentruje się na człowieku i wspiera go w odnalezieniu spełniania w swoim życiu TU i TERAZ.

Bazując na swoim doświadczeniu, opierając się na swojej spójności i autentyczności wierzę z całego serca, że każdy może osiągnąć pełną akceptację siebie i żyć swoim spełnionym życiem. Jeśli potrzebujesz wsparcia, to śmiało pisz do mnie. 

Razem znajdziemy rozwiązanie
i najlepszą drogę do Twojego spełnionego życia.

 

Certyfikaty

Hipnoterepeuta

Hipnoza w Praktyce -Polska Akademia Hipnozy

Hipnoza Zaawansowana - Polska Akademia Hipnozy

Zawodowy kurs Hipnoterapii Integracyjnej dla Hipnoteraputów i Naturopatów z egzaminem państwowym i wpisem do MEN zawód Naturopata - w trakcie certyfikacji 

Coach

„The Art & Science of Coaching” w Erickson College International, Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego

Analytic-Network Advanced Coach at Analytic-Network Coaching Ltd. Simon Western Irland

Team Coach 

Konsultant MindSonar®

Międzynarodowy konsultant profilowania MindSonar®, narzędzia diagnozującego wartości oraz strategie myślenia. Certyfikowany terapeuta pracy z podświadomością „Polska Akademia Hipnozy”.

Trener

Profesjonalny trener Zarządzania wg. MATRIK - Szkoła Zarządzania Trenerów MATRIK wg. metodologii NVQ (National Vocational Qualifications)

Swoją pracę opieram na

ZAUFANIU, SZACUNKU i pełnej AKCEPTACJI.

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Inspiruję do zmiany, więc spodziewaj się ciekawych rzeczy, które sama na sobie praktykuję, odkrywam i mnie samą uruchamiają do utrzymania się w mojej drodze do spełnionego życia. 

.