fbpx

O mnie

Wybierając pracę jako coach i trener 15 lat temu, nie miałam pojęcia jak celny to był wybór i w pełni spójny z tym co w duszy mi gra. 

Współpracuję zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami, managerami i ich zespołami. 

Z organizacjami działam, jako trener, który wspiera managerów w pełnieniu ich roli, w radzeniu sobie z wyzwaniami i ograniczeniami, a także towarzyszy im w budowaniu skutecznych zespołów. Jako coach rozwijam kompetencje managerskie i wzmacniam komunikację w organizacji.

Łączę ludzi, projekty i informacje, aby firmy mogły skutecznie realizować swoje cele biznesowe. Jednocześnie cały czas jestem w drodze do samej siebie. Nadal uczę się akceptacji tego co jest oraz jakim jest, bez potrzeby oceniania i zaufania do siebie. 

Najtrudniej było mi pokochać samą siebie i dać sobie pozwolenie na bycie niedoskonałą. 

Przeszłam najtrudniejszą i najdłuższą drogę jaką mamy do przejścia w swoim życiu, a mianowicie z głowy do serca. Teraz kontynuuję swój proces i dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą, energią. 

Doświadczyłam na sobie wielu trudności życiowych, upadałam i podnosiłam się, otrzepywałam kurz z kolan i poprawiałam koronę wiele razy. 

Jako coach i hipnoteraputka pracuję z podświadomością pomagając moim klientom uwolnić się od blokad i ograniczeń. 

Dzięki temu cieszą się wolnością wewnętrzną, spokojem
i mają radość ze swojego życia.

Moi klienci i uczestnicy programów rozwojowych namawiali mnie, abym zaczęła robić coś dla tych, którzy pracują poza korporacjami. Prosili o codzienne inspiracje, ponieważ moje wskazówki dodawały im energii i utrzymywały w podążaniu przez nich obraną drogą.

Codzienne posty na FB są właśnie odpowiedzią na ich prośby. Moi uczestnicy zainspirowali mnie, a ja stworzyłam przestrzeń, która przede wszystkim koncentruje się na człowieku i wspiera go w odnalezieniu spełniania w swoim życiu TU i TERAZ.

Bazując na swoim doświadczeniu, opierając się na swojej spójności i autentyczności wierzę z całego serca, że każdy może osiągnąć pełną akceptację siebie i żyć swoim spełnionym życiem. Jeśli potrzebujesz wsparcia, to śmiało pisz do mnie. 

Razem znajdziemy rozwiązanie
i najlepszą drogę do Twojego spełnionego życia.

 

Hipnoterepeuta

Hipnoza w Praktyce - Polska Akademia Hipnozy

Hipnoza Zaawansowana - Polska Akademia Hipnozy

Zawodowy kurs Hipnoterapii Integracyjnej dla Hipnoteraputów i Naturopatów z egzaminem państwowym i wpisem do MEN zawód Naturopata - w trakcie certyfikacji

Coach

„The Art & Science of Coaching” w Erickson College International, Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego

Analytic-Network Advanced Coach at Analytic-Network Coaching Ltd. Simon Western Irland

Team Coach 

Konsultant MindSonar®

Międzynarodowy certyfikowany konsultant profilowania MindSonar®, narzędzia diagnozującego wartości oraz strategie myślenia. 

Trener

Profesjonalny trener Zarządzania wg. MATRIK - Szkoła Zarządzania Trenerów MATRIK wg. metodologii NVQ (National Vocational Qualifications)

Certyfikaty

Swoją pracę opieram na

ZAUFANIU, SZACUNKU i pełnej AKCEPTACJI.

Czy wiesz że dążenie do ideału może zatruć życie?

W byciu dokładnym i skrupulatnym nie ma nic złego. Czasem jednak zdarza się, że taka postawa może przysporzyć nam wielu problemów. Do czego może doprowadzić nadmierny perfekcjonizm? Jak nauczyć się odpuszczać?

Jakich błędów nie popełniać na pierwszej randce?

„Nie wnośmy przeszłości do teraźniejszości”.
Pierwsze spotkanie z kimś, kto nam się podoba i budzi nasze zainteresowanie, zazwyczaj jest bardzo stresujące.
 
Chcemy dobrze wypaść i pokazać się z jak najlepszej strony. Niestety czasem zdarza się, że nasze zdenerwowanie jest zbyt duże i coś idzie nie tak. Jak się zachować na pierwszej randce? Jakich błędów nie popełniać? 

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Inspiruję do zmiany, więc spodziewaj się ciekawych rzeczy, które sama na sobie praktykuję, odkrywam i mnie samą uruchamiają do utrzymania się w mojej drodze do spełnionego życia.