fbpx

Uwolnij Zablokowane Emocje

Czy wiesz, że Twoja przyszłość jest zakładnikiem przeszłości❓


🔻 Być może czujesz czasem, że coś ci ciąży, choć nie umiesz przypisać tego poczucia przytłoczenia żadnemu konkretnemu powodowi.
🔻 Być może życie odbiega od scenariusza, jaki sobie wymarzyłeś. 
🔻 A może wolałbyś, aby określone zdarzenia z przeszłości nigdy nie miały miejsca, choć jednocześnie nie masz siły, by je za sobą zostawić i iść dalej. 

❗️ Powodem są 𝐳𝐚𝐛𝐥𝐨𝐤𝐨𝐰𝐚𝐧𝐞 𝐞𝐦𝐨𝐜𝐣𝐞 z przeszłości. To właśnie te emocje hamują nas przed wykorzystaniem w pełni naszego potencjału. 

✅ Julita przyszła do mnie pół roku temu i kiedy powiedziała swoją historię, miałyśmy obie pewność, że jej problem związany jest z dawnym zdarzeniem.
Dwa lata temu była w burzliwym związku, który kosztował ją wiele trudnych emocji, energii a nawet zdrowia. Od tamtej pory nie mogła otworzyć się na nową relację. Za każdym razem, gdy poznawała kogoś nowego, ogarniało ją silne poczucie niepewności i zwątpienia. Rozwinęła w sobie irracjonalny strach przed wejściem w relację, projektując wszystko co doświadczyła w poprzednim związku na teraźniejszość. 
Nie potrafiła uwolnić lęku i ciągle obawiała się najgorszego. Sama sabotowała każdy potencjalny związek. 
Julita pracując ze mną, nauczyła się uwalniać zablokowane emocje i mogła dalej pracować z nimi już bez mojej pomocy. 
W przypadku Julity okazało się, że ta uwięziona emocja to – niepewność tworzenia. 

Ta konkretna emocja wpływała na brak pewności kreowania nowych rzeczy, wejścia w nowy związek, rozpoczęcia nowej pracy.

Powodem był jej poprzedni związek i nieuwolnienie, nieprzeżycie wówczas doświadczonej emocji. Ta emocja zapisała się w ciele i nadal pojawiała się za każdym razem, gdy chciała zrobić coś nowego. 
Pozbycie się emocjonalnego bagażu jest możliwe i można zrobić to bardzo szybko za pomocą odpowiednich technik pracy z podświadomością. 
Każdy z nas może sobie pomóc w ten sposób. Może pokonać przeszkody i blokady z przeszłości i wnieść nową jakość do swojego życia.
Jeśli potrzebujesz pomocy zapisz się na sesje Uwalniania Emocji.
Jak Ty sobie radzisz z emocjami❓