Witaj, nazywam się
Anna Godlewska

Jestem coachem przywództwa i zespołów, trenerem biznesu oraz konsultantem. Wyróżnia mnie pozytywna energia, doświadczenie biznesowe, umiejętność elastycznego dopasowywania się do różnorodnych osobowości oraz spójność w działaniu. 
 
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie budowania skutecznych zespołów, rozwijania kompetencji managerskich i wzmacnia komunikacji w organizacji.
 
Przeszłam ciekawą drogę zawodową. Od pełnego usamodzielnienia się w wieku 19 lat  i rozpoczęcia pierwszej pracy w sprzedaży, poprzez zarządzanie zespołami sprzedażowymi, po szkolenie managerów i doradców w instytucji finansowej. Dzięki różnorodności branż w jakich pracowałam, teraz lepiej rozumiem środowisko pracy uczestników programów indywidualnych oraz  warsztatów.

1998

Pierwsza
praca
w sprzedaży

2003

Zarządzanie
zespołem
sprzedażowym

2007

Szkolenia dla
managerów i
doradców

2011

Programy rozwojowe
dla liderów
i zespołów
Jestem absolwentką Szkoły Zarządzania Trenerów MATRIK wg. metodologii NVQ (National Vocational Qualifications), oraz certyfikowanym coachem Szkoły Coachów „The Art & Science of  Coaching” w Erickson College International. Realizuję programy zgodnie z etyką ICF.
 
Inspiruję do działania, przekazuję pozytywną energię, pomagam określić cele, ułatwiam dostrzeżenie możliwości, przełamać bariery i wejść na NOWĄ DROGĘ z wiarą, że osiągnięcie celu jest możliwe.

MOJE WARTOŚCI

WYTRWAŁOŚĆ

nigdy się nie poddawaj, bądź elastyczny

ZAANGAŻOWANIE

weź odpowiedzialność, działaj, proś i udzielaj feedbacku

ROZWÓJ

stawiaj ambitne cele, bądź ciekaw, dziel się wiedzą

OPTYMIZM

patrz pozytywnie w przyszłość, szukaj rozwiązań

SZACUNEK

uwierz w siebie, dotrzymuj słowa

TOLERANCJA

akceptuj różnorodność, szanuj innych