fbpx

TO co widzisz jest TYM co widzisz

Frank Stella, to autor tego motta i jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów amerykańskich, który zadziwia świat. Najbardziej wpływowy artysta USA. Kontrowersyjny, ale chętnie wystawiany i kupowany.

Wybitny artysta to ktoś, kto nie boi się odkrywać siebie na nowo. I ponownie zaczynać. Niektórym udaje się to raz lub dwa. Stella zrobił to już kilkanaście razy. – mówił Adam Weinberg, dyrektor Whitney Museum

Często mamy pewne wyobrażenia tego co nas otacza, ludzi, wydarzeń, sytuacji. To, jak to postrzegamy zależy od naszego systemu wartości i przekonań.

Nasze nastawienie nadaje znaczenie temu co widzimy. My sami możemy prowokować zmianę zmieniając swoją postawę, myśli i nastawienie.

Jeśli coś jest inne od Twoich oczekiwań, to sprawdź jaka część Ciebie prowokuje, że dostajesz taki obraz rzeczywistości.

🔴 Najtrudniejsze jest wzięcie odpowiedzialności.
🔴 Spojrzenie w głąb siebie i poszukanie w sobie.
🔴 Odważne nazwanie i zmierzenie się z ciemną stroną siebie.

 

Taka praca nad sobą wymaga zatrzymania się, podjęcia decyzji – to ja wybieram swoją rzeczywistość i to jak się czuję codziennie.

Sama mierzyłam się z tym przez wiele lat, teraz wspieram w zmianie moich klientów.

Mimo mojej trudnej ostatnio sytuacji i wielu wydarzeń nie do końca zgodnych z moimi planami, staję z odwagą i podniesioną głową do tego co jest inne. Widzę w tym wartość i działam.

Po publikacji mojej historii dostałam w wiadomościach prywatnych i w komentarzach wiele słów wsparcia.

Pisały nawet osoby, których nie znałam. Pięknie jest otrzymać tak dobre słowa w trudnej chwili. 

Dziękuję wszystkim z całego serca ❤️

Zapraszam Cię do wspólnej pracy nad świadomą zmianą, jeśli jest Ci ciężko w miejscu w którym stoisz TERAZ. Jestem dla Ciebie. 💚

Na początek zacznij od napełnienia się spokojem z moją medytacją.

Znajdziesz je na moim kanale na YT: Anna Godlewska