fbpx
POWER2ACTION

Moc Efektywnego Zespołu

Program Moc Efektywnego Zespołu – POWER2ACTION – jest dla ciebie, jeżeli chcesz mieć wysoko wydajny zespół, który ma decydujące znaczenie dla sukcesu Twojej organizacji. Pozwala organizacjom na zbudowanie efektywnych zespołów, w pełni wykorzystujących swoje mocne strony do budowania silnej pozycji firmy na rynku.

Zgodzisz się ze mną, że prawdziwym miernikiem efektywności pracy każdego zespołu jest to, czy osiąga on zakładane rezultaty.
 
Nic nie jest ważniejsze niż praca zespołowa.
 
Program łączy elementy coachingu, mentoringu i treningu, tak by dać uczestnikom to, czego potrzebują na danym etapie rozwoju.

Z powodzeniem można zastosować go do pracy:

z grupą kluczowych managerów w firmie raportujących bezpośrednio do Prezesa lub Dyrektora Zarządzającego

z zespołem specjalistów / handlowców / liderów, działającym pod okiem swojego przełożonego. 

Gdy ludzie zaczynają działać razem, odsuwają na bok własne potrzeby i pracują dla dobra całego zespołu. By tak się działo, musi on stale przezwyciężać dysfunkcje, które charakteryzują się określonymi zachowaniami oraz świadomie korzystać z mocnych stron każdego członka zespołu.

Dzięki temu, że program ten składa się z 10 warsztatów adresujących różne obszary rozwoju, możliwe jest jego rozbicie na mniejsze formy warsztatowe w zależności od aktualnych potrzeb zespołu oraz wyzwań przed jakimi stoi.

Czy program Moc Efektywnego Zespołu
jest dla Ciebie, Twojego zespołu, współpracowników?

Zapytaj!
Umów się na niezobowiązującą, bezpłatną konsultację.

[wpforms id="1644"]