fbpx

MOVE2CARE

Zadbany Manager = Wydajny Manager

Program MOVE2CARE pozwala zapobiec odejściom najlepszych pracowników. Na etapie początkowym uświadamia, czym jest wypalenie zawodowe i że istnieje realna szansa, że jeżeli o to nie zadbamy to dopadnie i nas. Opiera się na pracy związanej ze świadomym zarządzaniem 4 energiami, które funkcjonując na równym poziomie dają stabilność i siłę do efektywnego działania. 

Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu swoich kluczowych pracowników tzw. „lokomotywy” ciągnące firmę w wyznaczonym kierunku. Zadbaj o nich! 

Każdy w którymś momencie poczuje frustrację, zniechęcenie, a może potrzebę sprawdzenia, czy trawa gdzie indziej nie jest bardziej zielona.

Mam pełną świadomość jak w obecnych czasach cenni są wieloletni, dobrze wykształceni
i doświadczeni pracownicy. Teraz kiedy znowu nadeszła
„Era Pracownika”, coraz trudniej jest zatrzymać wartościowe osoby. Konkurencja podkupuje, zachęca, proponuje różne benefity.
 
Jak Ty dbasz o to, aby Twoje „lokomotywy” chciały dalej pracować dla Ciebie?
Często wydaje się nam, że sam awans, czy podwyżka, premia, jest dla nich wystarczającą nagrodą. Działają tak sprawnie, że wydaje się, że nie ma potrzeby interesować się nimi. Mają przecież dobrą pozycję, autorytet, pieniądze. Jednak mimo to czują się zaniedbani. 
 
Zanim Twój cenny pracownik odejdzie, zadbaj o niego!
 

Silny zespół skutecznie stawi czoło nowym projektom, jak i rozwiąże problemy pojawiające się na każdej drodze do sukcesu.

To ludzie tworzą firmy, to od nich zależy, czy firma będzie przygotowana na pojawiające się możliwości na rynku i stawi czoło wyzwaniom.

Pomóż im mieć poczucie przynależności do firmy, której zależy nie tylko na sukcesie firmy, ale też na człowieku, który za tym stoi.

Czy program MOVE2CARE
jest potrzebny w Twojej firmie/zespole?

Zadzwoń, porozmawiaj, zdecyduj!
Umów się na niezobowiązującą, bezpłatną konsultację.

[wpforms id="1644"]